CSILLAGSZEME

HÍREK, ÖSSZEESKÜVÉSEK, FILMMOZAIK, STB.

2014. aug. 29-től szept. 03-ig az angliai Essex megyében, az Ark Lane nevű út mellé három ábrát helyeztek el, melyről írtam JELEK 2014 AUG-12-ben.
Amellett hogy az ARK-hoz helyezés is beszédes, figyeljük meg, hogy a 7-es osztású kör és a pentagrammos kör közé szept. 03-án elhelyezett ábrában ugyancsak megjelenik a T szimbólum, mint a júli. 17-ei és a júli. 24-ei ábráknál, melyeket szintén Essex megyében helyeztek el a készítők, melyek a T JELES ÁBRÁK-ban szerepeltek.
Korabeli levelek szerint az ábrák készítése már 1935 és 1937 között is ismert volt Essexben, Wiltshire-ben még ennél is korábban, 1918-ban. Nyilvánvalóan valakik üzennek, várva a pillanatot, hogy megértsük az üzenetet.
http://csillagszeme.hupont.hu/felhasznalok_uj/2/5/259872/kepfeltoltes/abrak_2014_aug_29-szept_03-ig.jpg?92367155http://csillagszeme.hupont.hu/felhasznalok_uj/2/5/259872/kepfeltoltes/kicsi/essex_abra_2014_szept_03.jpg?32988750
Először figyeljük meg, hogy az angliai Essex megye az 51. fokra esik, mely annyiban lényeges szám, hogy az a Krisztus/Nap/Megvilágosodott/Kozmikus tudat száma, melyet már egy tucatszor leírtam.
Azután húzzunk egy nyíl egyenes vonalat a szélességi körön, és azt vesszük észre, hogy Hollandiának pont arra a részére érünk, ahová évek óta rendszeresen fáradhatatlanul fektetnek valakik ábrákat, vagyis Roosendaal és Zevenbergen közé.
Szeptember 03-án pedig, mikor az angliai Essex megyében elkészült a T jeles ábra, Hollandiában elkészült egy patkó ábra.
http://csillagszeme.hupont.hu/felhasznalok_uj/2/5/259872/kepfeltoltes/holland_es_angol_abrak_helyszine.jpg?13177914
T jeles ábra viszont először 2014. július 17-én készült Essexben, mikor Hollandiából elindult a 17-es járatú Boeing 777-es, melyet az ábrakészítők jóval az esemény előtt bemutattak, közvetlenül a 17-es út mellé helyezve a művet, mely a 17-ES ÚT ÉS AZ ÁBRÁK-ban szerepelt.
A 17-es járat viszont az ukrán Donyeck területe fölött lett leszedve, és a 38. fokon zuhant le (Torez mellett), mely lényeges tervezés, ha itt egy alvilági játszma folyik itt az alsó világban.
A holland ábrafektetés helyszíne viszont annyiban érdekes még, hogy annak száma a HÉTHEGY-es határral (51°38’43”) nagyon közel esik a Gízai Nagy Piramis dőlésszögéhez, mely ugyebár a földre vetített Duat helyszíne. Hollandia neve viszont NEDERLAND/NETHERLANDS, vagyis ALSÓFÖLD, mint az alsó világ/alvilág ebben a játékban.
A 2014-es holland ábrák évről évre egy és ugyanazon behatárolt területen.
http://csillagszeme.hupont.hu/felhasznalok_uj/2/5/259872/kepfeltoltes/hollandia_abrai_2014.jpg?55410575
A holland Hoeven fölötti helyszínen szept. 03-án elhelyezett patkó ábra első pillantásra egyszerűsége miatt könnyen átléphető, de roppant érdekes, ugyanis az első gabonaábraként jegyzett művet az 1678. aug. 22-én kiadott hírben az ördöghöz kapcsoltak, ki kaszájával fekteti le a köröket. Mert ugyebár az ismeretlennel szembesülő, fejlett technológiát nem ismerő kor embere minek is nézhet egy ábrát, mint az ördög művének, ha nem éppen egy újságíró kapott ördögi ihletet. Patkót korunkban viszont nem csak a lovak kapnak, hanem a félelemkeltésre kitalált mesebeli patás ördög is.
http://csillagszeme.hupont.hu/felhasznalok_uj/2/5/259872/kepfeltoltes/patko_abra_2014_szept_03_hoeven.jpg?80120960
Egy idézet a patkóról:
“Miért bűvös a patkó?
Mert amikor a ló patájára illesztik, a tűzből veszik ki s úgy verik föl, mégsem okoz az állatnak fájdalmat. Ezt a mozzanatot a lópatkolás babonás bámulói kiváltképp megjegyezhették a korai századokban, amikor a ló lábának anatómiáját még kevéssé ismerték.
A patkót még bűvösebbé tette a hét szög, amivel fölverték, lévén a hét bűvös szám. De bűvös volt maga a patkó anyaga is – hiszen a hit szerint a vas varázsereje távol tartja az ördögöt. A vasművesség legkorábbi idejétől a vas a rossz szellemek elűzését szolgálta, és akárhány nép körében "vasat fogni" annyit tesz, mint "fán lekopogni
Ez talán megmagyarázza, miért vastárgyat erősítettek az ajtófélre – de miért éppen patkót, miért nem valami mást? A válasz a patkó formájában rejlik. Ha száraival felfelé, U-ként szegezik fel, szarvnak tetszik, márpedig a szarvak több ezer éve a ház védőinek számítanak. Kezdetben az ősi Szarvas Isten fejéből ötlöttek elő. Ez volt az a pogány isten, amelyiket később a buzgó keresztények megszentségtelenítve Sátánként iktattak hitükbe. De hiába lett a Szarvas Istenből ellenség, szarvai óvnak a veszedelemtől mind a mai napig. A V-jelként felnyújtott két ujj máig a remélt diadal jele, az igazi szarvpárt pedig máig sokfelé fölteszik védelmül a ház ormára. (Magyarul a szarufák kettős rendje: a ház szarvazata:)
A kereszténység mindig kész volt korábbi jelképek bekebelezésére, azért megkeresztelte a pogány patkót is. Fölerősítését a ház külső falára nem U-ként, hanem C-ként javallotta, így pedig a patkó Krisztus jelévé válhatott, sőt a hiszékenyebbek e jelben látták a szokás eredetét. Mások éppenséggel szárán álló U-ként szögezték kapujuk szemöldökére. Óvó hatalma ilyen helyzetben kiváltképp foganatos, némely országban, ahol az U a szerencse jele, a fordított U pedig a baj elhárításáé”
(Desmond Morris: Miért csinálja? A ló)
http://csillagszeme.hupont.hu/felhasznalok_uj/2/5/259872/kepfeltoltes/patko_abra_-_2014_szept_03_hoeven_2.jpg?79889126
Különösen nagy szerencse éri azt, aki lópatkót talál.
A boszorkányok, mivel félnek a lovaktól, visszafordulnak attól az ajtótól, melyre lópatkót szögeztek.
Egy középkori monda szerint Krisztus és szent Péter földi vándorútjuk során egy lópatkót (krajcárt) találnak. Péter nem hajlandó lehajolni érte, Krisztus felveszi, az árán cseresznyét vesz, s szemenként elpotyogtatja. Péter minden szemért lehajlik. Tanulság: a rest 77-szer (százszor) fárad.


Weblap látogatottság számláló:

Mai: 290
Tegnapi: 83
Heti: 1 012
Havi: 5 026
Össz.: 941 254

Látogatottság növelés
Oldal: 51-ES VONAL ÁBRÁI ÉS A PATKÓ
CSILLAGSZEME - © 2008 - 2024 - csillagszeme.hupont.hu

A HuPont.hu ingyen honlap készítő az Ön számára is használható! A saját honlapok itt: Ingyen honlap!

ÁSZF | Adatvédelmi Nyilatkozat

X

A honlap készítés ára 78 500 helyett MOST 0 (nulla) Ft! Tovább »